Biz - AGON Life

Life
İçeriğe git
Genç ve Dinamik Ekibimiz;

Bu ekip sizin için samimi, açık, dürüst ve başarı odaklı çalışma gayretindedir. Herkes konusunda uzman ve tecrübelidir. Amacımız sizinle bir dost ve iş ortağı olarak uzun yıllar çözüm ortağınız olmaktır.
İş Prensiplerimiz;

Bizimle birlikte çalışan tüm arkadaşlarımız için ortak özellikler içinde;
* Çalışkan olmak
* Yüksek bilinç ve algı seviyesinde olmak
* Çağdaş, modern ve yenilikçi anlayışta olmak
* Samimi ve dürüst olmak
* Her aşamada doğru ve tam bilgi veren olmak
* Sizin için elinden gelenin en iyisini yapmaya her daim hazır ve gönüllü olmak
* Bir işin gerektirdiği tüm yetenek, eğitim ve iş ahlakına sahip olmak esastır.
Tezer Öner

CEO

Birçok ulusal ve uluslararsı şirkette üst düzey yöneticilik, yönetim kurulu üyelikleri ve icra kurulu üyelikleri yanısıra 2006 yılından beri kurduğu Agon ile danışmanlık, mümessillik, ticaret danışmanlıkları yapmakta ayrıca şirketler için eğitim-performans içerikli atölye çalışmaları konularında çalışmaktadır. 1987 TÜBİTAK Türkiye Üçüncüsü'dür. Ticaret, Pazarlama, Gayrimenkul Yatırımı ve Yönetimi, Satış, Reklam, Medya, Yönetim Organizasyonu ve Halkla İlişkiler, Saha ve Tedarik Organizasyonu, konularında uzmanlığa sahiptir. Davranış bilimleri, sosyal psikoloji ve pozitif bilimler meraklısı olan kurucu ortağımız aynı zamanda çeşitli dergi ve mecralarda yazarlık ve yorumculuk yapmaktadır.

Email   : info@agon.life
Beril Atakul

ICF Certified PCC Coach

Stratejik pazarlama, müşteri algısı/deneyim yönetimi, reklam ve kalitatif araştırma alanlarında 13 yıl uluslararası kurumlarda çalışmasının ardından insanları anlamak ve mutluluğun/başarının onlar için anahtarını bulmak tutkusu haline geldiğinde ID Coaching International bünyesinde 1,5 yıl süren bir eğitim ve deneyim dönemi sonunda koçluğa ve NLP danışmanlığına başladı.
Son 7 yıldır eğitmen, profesyonel koç, NLP uygulayıcısı ve kişisel gelişim/iletişim danışmanı olarak çalışan Atakul, 1450 saat üzerinde koçluk ve NLP seansı, 1300 saat üzerinde eğitim, kişisel gelişim atölyesi, özel ve halka açık seminerlerle bugüne dek birçok bireyin, kurumsal bireyin ve kurumun gelişimine katkıda bulundu.
Haziran 2017’dan beri International Coaching Federation’ın PCC (Professional Certified Coach) bireysel ünvanına hak kazanmış olan Atakul, “Mutsuz insan yoktur, kendi için mutluluğun tanımını yapmamış, yaptıysa bile henüz bir adım atmamış insan vardır” bakış açısıyla yaşamakta ve uzmanlık alanında sürekli öğrenmeye, gelişmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Yonca Uluğ

ICF Certified Life Coach

1969, Ankara doğumludur. TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi mezunudur. Çalışma hayatının yarısını, OYAK Yönetim Kurulu Başkanlığı biriminde diğer yarısını ise İngilizce öğretmeni olarak tamamladı. On beş yıl önce hayatının beklenmedik şekilde değişmesiyle başlayan süreçle, kendini yeni baştan sorgulama, tanıma ve tamamlama arayışlarının nihayetinde profesyonel koçluğu keşfetti. 2016 yılında kırk senelik araştırmaya dayanan, sağlık alanından başlayıp eğitime, kamu kurum ve kuruluşlarının neredeyse tamamına ve özel sektördeki iş yerlerine kadar dünyada ana-akım haline gelmeye ve hızla yayılmaya başlayan, üçüncü nesil terapiler arasında yerini alan Mindfulness temelli sistemin eğitmeni oldu. Hedefi, her yaşta öğrenilmesi ve bir yaşam pratiği haline gelmesi mümkün olan, günlük hayata entegre edilmesi, uygulaması kolay ama faydaları saymakla bitmeyen bu alanı kurumlara ve işyerlerine tanıtmak ve yaygınlaştırmaktır. Verdiği koçluk ve danışmanlık hizmetlerinde mindfulness yöntem ve tekniklerini araç olarak yoğunlukla kullanmaktadır.
Binnur Aytan

Antropolog ve Psikolog

1983 yılında İstanbul’da doğdu. “İnsanı anlamak” yolculuğuna Anadolu Üniversitesi’nde Sosyoloji okuyarak başladı, ardından Yeditepe Üniversitesi Antropoloji Bölümü’nden yüksek onur derecesiyle bölüm birincisi olarak mezun oldu. Lisans tezinde otizm çalışmak onu psikoloji okuması yönünde teşvik etti ve yine Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü yüksek onur derecesiyle bitirdi. Bütüncül ve derinlemesine anlayışın, insan gelişiminin ve yaşamının tüm basamaklarına hakim olmakla sağlanabileceği görüşüyle İstanbul Üniversitesi’nde Çocuk Gelişimi okumaya başladı. Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Antropoloji Ana Bilim Dalı’nda Yüksek Lisans eğitiminde tez aşamasındadır ve İstanbul Üniversitesi’nde Çocuk Gelişimi Lisans eğitimine ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Lisans eğitimine devam etmektedir.  Sağlık Antropolojisi, Psikolojik Antropoloji, Eğitim Antropolojisi, Etnografi, Sembolik Antropoloji, Uygulamalı Antropoloji, Kültürlerarası Çalışmalar, Gelişim Antropolojisi, Bilişsel-Davranışçı Terapi, Mindfulness Temelli Kabul ve Kararlılık Terapisi, Kabul ve Kararlılık Terapisi, Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi, Psikodinamik Yaklaşım ve Varoluşçu Yaklaşım ilgi ve uygulama alanları içerisindedir.

Email   : info@agon.life
Agon Life
Tüm hakları saklıdır 2006 - 2024
İçeriğe dön